به همت هیات بدنسازی و پرورش اندام استان گیلان برگزار شد ؛

مسابقات پرورش اندام ، بادیکلاسیک و فیزیک ، فیزیک کلاسیک و ماسکولار فیزیک قهرمانی باشگاه های استان گیلان

انتشار : 1400/06/12

مسابقات قهرمانی بدنسازی و پرورش اندام باشگاه های استان گیلان در 3 رشته و در دو گروه سنی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی هیات بدنسازی و پرورش اندام استان گیلان ؛ مسابقات قهرمانی باشگاه های استان در رشته های پرورش اندام ، بادیکلاسیک و فیزیک ، فیزیک کلاسیک و ماسکولار فیزیک ، صبح روز پنج شنبه 11 شهریور ماه 1400 با حضور 90 شرکت کننده در دو گروه سنی از باشگاه های سطح استان به میزبانی سالن بسیج امام رضا (ع) برگزار شد .

در این مسابقات که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و بدون حضور تماشاگر برگزار شد نفرات ذیل حائز رتبه های برتر در رشته های برگزار شده گردیدند :

گروه وزنی 75- (جوانان)

1- همایون خداقلی زاده (باشگاه آراد)

2 – آرمین حمیدی (باشگاه ایران)

3 – مهدی فخر الدینی (باشگاه سپیدرود)

گروه وزنی 75+ (جوانان)

1 – امیر حسین خدمتگذار (باشگاه نیما)

2 – آرمان اسماعیل زاده ( باشگاه آراد)

3 – امیر حسین رستمی

گروه وزنی پیشکسوتان تجمیع 90- و 80-

1 – اسماعیل جعفر پور ( باشگاه کاووسی)

2 – مهدی روحی (باشگاه نیما)

3 – حسین احدی(باشگاه ایرج)

گروه وزنی پیشکسوتان 90+

1 – رضا صدیقی کاسانی (باشگاه ایران)

گروه وزنی پرورش اندام60+

1 – جمشید فلاح (باشگاه ایرج)

2 – مرتضی رضوانی(باشگاه آوای خلیج)

3 – مجید پرهیزگار (باشگاه سپیدرود)

گروه وزنی 65

1 – همایون خداقلی زاده (باشگاه آراد)

2 – حافظ حق پرست (باشگاه دیاکو)

3 – محمد رضا علیپور (باشگاه راد شفت)

گروه وزنی 75

1 – احمد نوروزی نیا (باشگاه شهید مرادنیا)

2- احمد سالمی (باشگاه سپیدرود)

3 – مهدی روحی (باشگاه نیما)

گروه وزنی 80

1 – حسین چهره پرداز (باشگاه شهید مرادنیا)

2 – هادی زرین فر (باشگاه زرین فر)

گروه وزنی 85

1 – محمد مهدیاری (باشگاه کاووسی)

2 – اسماعیل جعفر پور (باشگاه کاووسی)

3 – سید محمد چابک (باشگاه شهید مرادنیا)

گروه وزنی 90 کیلوگرم

1 – صادق یوسفی ( باشگاه شهید مرادنیا)

گروه وزنی 95 کیلوگرم

1 – مهدی محمدی صفت (باشگاه نیوتن)

2 – سید امیر احسان (باشگاه آراد)

گروه وزنی 100 کیلوگرم

1 – صابر کیانی ( باشگاه راد شفت)

2 – عباس بیابانی ( باشگاه کاووسی)

3 – حسین نگاری (باشگاه راد شفت)

گروه وزنی 100+ کیلوگرم

1 – مهدی منتظری (باشگاه رویان)

نتایج نهایی بادی کلاسیک

گروه قدی 171 و 175

1 – مازیار محمدی ( باشگاه راد شفت)

2 – احسان خرسندی (باشگاه المپیک لاهیجان)

3 – کامبیز جانباز حقیقی (باشگاه جیم پلاس)

گروه قدی 180

1 – کمال محمدی (باشگاه سوران رشت)

2 – لقمان ویسی (باشگاه شهید مرادنیا)

گروه قدی 180+

1 – علی محمدی (باشگاه آراد)

2 – داوود نوع دوست (باشگاه کلاسیک)

3 – سجاد تندرو (باشگاه ونداد)

مسابقات فیزیک جوانان

گروه قدی 175

1 – مهدی کاظمی آذر (باشگاه پاور هاوس)

2 – سینا میرزایی (باشگاه رشت)

3 – پویان فرنود ( باشگاه قهرمان خمام)

گروه قدی 180

1 – امیر محمد پورحسین (باشگاه خمام)

2 – مهدی قاسمی (باشگاه دنیای قدرت سیاهکل)

گروه قدی 180+

1 – آرمین شعبانی (باشگاه اوج)

2 – مهدی کاظمی آذر (باشگاه پاور هاوس)

3 – سید مهیار زحمت کار (باشگاه فیتنس پلاس رشت)

مسابقات فیزیک بزرگسالان

گروه قدی 173

1 – عباس شفیعی (باشگاه سام لاهیجان)

2 – سبحان ستودگاه (باشگاه ناجی انزلی)

3 – محمد امین قادری (باشگاه پاور هاوس)

گروه قدی 176

1 – سینا میرزایی (باشگاه آرس رشت)

2 – ایمان چینی ساز (باشگاه مردان آهنی)

3 – پویان فرنود ( باشگاه قهرمان خمام)

گروه قدی 182

1 – فرزین جعفر زاده (باشگاه کلاسیک)

2 – حمیدرضا دوستی (باشگاه آراد)

3 – میلاد گوهری (باشگاه آراد)

گروه قدی 182+

1 – مهدی درویشی (باشگاه رویال)

2 – سهیل خورسند (باشگاه اکسیر)

3 – امیر محمد شیرود بزرگی (باشگاه کاووسی)

فیزیک ماسکولار 178-

1 – سعید مهدی باقی پور (آکادمی قاسمی کلاچای)

2 – امیر محمد پورحسین (باشگاه قهرمان خمام)

3 – پوریا مولایی ( باشگاه شهید مرادنیای لاهیجان)

دسته وزنی فیزیک کلاسیک تجمیع 168 و 171

1 – پوریا غلامرضا پور (باشگاه پوریا رشت)

2 – سجاد نجاتی (باشگاه اورال لنگرود)

3 – سید رضا صابری (باشگاه پاور هاوس)

دسته وزنی – قدی فیزیک کلاسیک 175

1 – سید محسن نصیری (باشگاه فرهنگ)

2 – محمد پور جعفر (باشگاه یزدان)

دسته وزنی – قدی فیزیک کلاسیک 180

1 – فرید رجبی (باشگاه کاووسی)

 

نتایج تیمی پرورش اندام

1 – باشگاه شهید مرادنیا با کسب 57 امتیاز

2 – باشگاه کاووسی با کسب 47 امتیاز

3 – باشگاه راد شفت با کسب 34 امتیاز

نتایج تیمی فیزیک

تیم اول – باشگاه آراد رشت با کسب 28 امتیاز

تیم دوم – باشگاه اکسیر با کسب 24 امتیاز

تیم سوم – باشگاه پاور هاوس با کسب 21 امتیاز