بمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش منتشر شد ؛

پیام تبریک دانیال خاتمی فر رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان گیلان

انتشار : 1400/07/25

همزمان با شروع هفته تربیت بدنی و ورزش دانیال خاتمی فر رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان گیلان طی پیامی این ایام را به تمامی اهالی ورزش تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی هیات بدنسازی و پرورش اندام استان گیلان ؛ همزمان با شروع هفته تربیت بدنی و ورزش دانیال خاتمی فر رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان گیلان طی پیامی این ایام را به تمامی اهالی ورزش تبریک گفت . در متن این پیام آمده است :
بسم الله الرحمن الرحیم

انجام تمرینات ورزشی به‌صورت منظم درعین‌حال که مزایای متعددی برای جسم انسان دارد و تندرستی و نشاط بیشتری را برای افراد جامعه در سنین و سطوح مختلف (ورزش همگانی، قهرمانی و ...) به ارمغان خواهد آورد، برنامه‌های تربیت‌بدنی و ورزش بر روی رشد و تکامل انسان در ابعاد مختلف ازجمله جسمانی، عصبی عضلانی، شناختی، ذهنی، عاطفی و ... نیز کاملاً اثرگذار خواهد بود .
اینجانب  فرارسیدن هفته تربیت‌بدنی و ورزش را به‌تمامی مسئولین، دست‌اندرکاران، اساتید، دانشجویان، پژوهشگران، معلمان ورزش، مربیان، قهرمانان، ورزشکاران پیشکسوتان، رسانه‌های ورزشی و جمیع علاقه مندان به ورزش تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم. و امیدوارم با مهم شمردن امر ورزش ، جامعه ای پر نشاط و پویاتر از همیشه داشته باشیم .