بمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش و به همت کمیته همگانی هیات بدنسازی و پرورش اندام استان گیلان و کمیته های پاورلیفتینگ،فیتنس چلنج و مچ اندازی برگزار شد ؛

همایش بدنسازی برای همه

انتشار : 1400/07/27

همایش بدنسازی برای همه امروز 27 مهر ماه در دومین روز از هفته تربیت بدنی و ورزش در پارک بانوان رشت برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی هیات بدنسازی و پرورش اندام استان گیلان ؛ بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش کمیته همگانی هیات بدنسازی و پرورش اندام استان گیلان با همکاری کمیته های پاورلیفتینگ ، فیتنس چلنج و مچ اندازی صبح امروز در دومین روز هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار کننده همایش بدنسازی برای همه بودند . 
این همایش که در محل پارک بانوان رشت برگزار می شد با حضور گسترده و پرشور بانوان علاقمند همراه بود و مسئولین ورزش بانوان و گروه توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان گیلان نیز در این برنامه حضور داشتند . 
مقدس نائب رئیس هیات استان در حاشیه این همایش گفت : این همایش چهارمین برنامه با عنوان بدنسازی برای همه بوده که به هدف آشنایی عمومی با جنبه های همگانی بدنسازی و پرورش اندام برگزار شد . 
در این همایش بانوان ورزشکار شرکت کننده با رشته های پاورلیفتینگ،فیتنس چلنج و مچ اندازی و شیوه و قوانین برگزاری این رشته های مهیج آشنا و با یکدیگر به رقابت پرداختند .